Centrul Metropolitan de Educație și Cultură „Ioan I. Dalles”
Astăzi am participat alături de un grup de elevi de la clasele a X-a G și a XI-a A, la Centrul Metropolitan de Educație și Cultură „Ioan I. Dalles”, unde s-a desfășurat evenimentul din cadrul campaniei „Tinerii noștri aleg viața!”. Această inițiativă de conștientizare și prevenire a consumului de droguri, organizată de Centrul Metropolitan de […]










